Dlažba Aparici Metallic White Mos. Hexagonal 28x30 Nat. Rett.
Code: 216730Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | OUTDOOR FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 23.47 kg |
| Color: | Bílá |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 10 mm |
| Length: | 300 mm |
| Width: | 280 mm |
| Series: | Aparici Metallic |
| Dimension: | 28 x 30 |
| Face: | Hexagon (Šestihran) |
| Packaging: | 0,462 ks |
| Aesthetic appearance: | Mozaika |
| Use: | Dlažba, Mozaika, Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ano |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | Metro (Diamante), Protiskluz R10, Protiskluznost na bosou nohu A+B |
| Určení: | Interiér, Komerční prostory, Koupelna, Kuchyně, Obývací pokoj, Předsíň |
| Large format: | Ne |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |