Dlažba Aparici Vulcano Rosso 60x60 Nat. Rett.
Code: 216813Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | INTERIOR FLOOR TILE |
|---|---|
| Weight: | 22.37 kg |
| Color: | Cihlová |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 10 mm |
| Length: | 595.5 mm |
| Width: | 595.5 mm |
| Series: | Aparici Vulcano |
| Dimension: | 59.55 x 59.55 x 1 |
| Face: | Čtverec |
| Packaging: | 1,419 m² |
| Aesthetic appearance: | Kov |
| Use: | Dlažba, Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ano |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | 3D efekt, Protiskluz R10 |
| Určení: | Interiér, Komerční prostory, Koupelna, Kuchyně, Obývací pokoj, Předsíň |
| Large format: | Ne |