Dlažba Aparici Vulcano Rosso Mosaico 30x30 Nat. Rett.
Code: 216814Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | INTERIOR FLOOR TILE |
|---|---|
| Weight: | 20.89 kg |
| Color: | Cihlová |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 10 mm |
| Length: | 297.5 mm |
| Width: | 297.5 mm |
| Series: | Aparici Vulcano |
| Dimension: | 29.75 x 29.75 x 1 |
| Face: | Čtverec |
| Packaging: | 0,619 m² |
| Aesthetic appearance: | Kov, Mozaika |
| Use: | Dlažba, Mozaika, Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ano |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | 3D efekt, Protiskluz R10 |
| Určení: | Interiér, Komerční prostory, Koupelna, Kuchyně, Obývací pokoj, Předsíň |
| Large format: | Ne |