Dlažba Aparici Zest Siena Trapeze Natural 50x100 Nat.
Code: 216056Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | OUTDOOR FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 22.96 kg |
| Color: | Multicolor |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 10 mm |
| Length: | 1000 mm |
| Width: | 500 mm |
| Series: | Aparici Zest |
| Dimension: | 50 x 100 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 1,5 m² |
| Aesthetic appearance: | Dekor, Skladba |
| Use: | Dlažba |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | Protiskluz R10 |
| Určení: | Interiér, Komerční prostory, Koupelna, Kuchyně, Obývací pokoj, Předsíň |
| Large format: | Ne |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |