Dlažba APE Alabama Sandalo 20x120 Rect.
Code: 12431Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | OUTDOOR FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 22.21 kg |
| Color: | Hnědá |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 10.5 mm |
| Length: | 1200 mm |
| Width: | 200 mm |
| Series: | APE Alabama |
| Dimension: | 20 x 120 |
| Packaging: | 1,44 m² |
| Aesthetic appearance: | Dřevo |
| Use: | Dlažba, Protiskluz |
| Rektifikovaný materiál: | Ano |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | Protiskluz R10 |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | A032263/R53 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |