Dlažba Ape Ama Ricetta Avorio Tortora 15x15 Matt. Rett.
Code: 233563Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | OUTDOOR FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 19.09 kg |
| Color: | Béžová |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 10.4 mm |
| Length: | 150 mm |
| Width: | 150 mm |
| Series: | APE Ama |
| Dimension: | 15 x 15 |
| Face: | Čtverec |
| Packaging: | 0,34 m² |
| Aesthetic appearance: | Beton, Terrazzo |
| Use: | Dlažba, Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ano |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | Protiskluz R10 |
| Určení: | Interiér, Komerční prostory, Koupelna, Kuchyně, Obývací pokoj, Předsíň |
| Large format: | Ne |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |