Dlažba Ape Ama Ricetta Graphite 90x90 Matt. Rett. (A039052)
Code: 233586Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | OUTDOOR FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 21.73 kg |
| Color: | Multicolor |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 9.5 mm |
| Length: | 900 mm |
| Width: | 900 mm |
| Series: | APE Ama |
| Dimension: | 90 x 90 |
| Face: | Čtverec |
| Packaging: | 1,62 m² |
| Aesthetic appearance: | Beton, Terrazzo |
| Use: | Dlažba, Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ano |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | Protiskluz R10 |
| Určení: | Interiér, Komerční prostory, Koupelna, Kuchyně, Obývací pokoj, Předsíň |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | A039052 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |