Dlažba Ape Ardome Red 15x15 Matt. Rett. (A045344)
Code: 233677Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | OUTDOOR FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 15.8 kg |
| Color: | Cihlová |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 7.3 mm |
| Length: | 150 mm |
| Width: | 150 mm |
| Series: | APE Ardome |
| Dimension: | 15 x 15 |
| Face: | Čtverec |
| Packaging: | 0,59 m² |
| Aesthetic appearance: | Travertin |
| Use: | Dlažba, Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ano |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Interiér, Komerční prostory, Koupelna, Kuchyně, Obývací pokoj, Předsíň |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | A045344 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |