Dlažba APE Argillae Nisus Gobi 60X120 Rett.
Code: 29372Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | OUTDOOR FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 22.78 kg |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 10.1 mm |
| Length: | 1200 mm |
| Width: | 600 mm |
| Series: | APE Argillae |
| Dimension: | 60 x 120 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 1,44001 m² |
| Aesthetic appearance: | Cihla |
| Use: | Dlažba |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Balkon, Bazén, Chodník, Exteriér, Garáž, Interiér, Komerční prostory, Koupelna, Kuchyně, Obývací pokoj, Pergola, Předsíň, Terasa |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | A037705 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý - probarvený střep |