Dlažba APE Calacatta Borghini C2 Rect. 120x120
Code: 24407Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | INTERIOR FLOOR TILE |
|---|---|
| Weight: | 26.51 kg |
| Color: | Šedá, Béžová, Bílá |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 11.5 mm |
| Length: | 1200 mm |
| Width: | 1200 mm |
| Series: | APE Calacatta Borghini |
| Dimension: | 120 x 120 |
| Packaging: | 1,44 m² |
| Aesthetic appearance: | Mramor |
| Use: | Dlažba, Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ano |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | Protiskluz R9, Protiskluznost na bosou nohu A+B+C |
| Určení: | Interiér |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | A036786/N34 |
| Material: | Velkoformátové slim dlaždice - slinutý střep |