Dlažba APE Calacatta Borghini Rod. Canacatta Borghini 7,5x60 Matt Rett.
Code: 34309Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | FLOOR TILE MARBLE LOOK |
|---|---|
| Weight: | 20.25 kg |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 9.6 mm |
| Length: | 600 mm |
| Width: | 75 mm |
| Series: | APE Calacatta Borghini |
| Dimension: | 7.5 x 60 x 0.96 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 1 ks |
| Aesthetic appearance: | Mramor |
| Use: | Sokly a tvarové prvky |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Balkon, Bazén, Chodník, Exteriér, Garáž, Interiér, Komerční prostory, Koupelna, Kuchyně, Obývací pokoj, Pergola, Předsíň, Terasa |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | A037583 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |