Dlažba APE Calacatta Slow Hexa Boho Canacatta Slow 13,9x16
Code: 34845Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | OUTDOOR FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 20.61 kg |
| Surface: | Lesklý |
| Thickness: | 8.3 mm |
| Length: | 160 mm |
| Width: | 139 mm |
| Series: | APE Calacatta Slow |
| Dimension: | 13.9 x 16 x 0.83 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 0,33 m² |
| Aesthetic appearance: | Mramor |
| Use: | Dlažba, Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Balkon, Bazén, Chodník, Exteriér, Garáž, Interiér, Komerční prostory, Koupelna, Kuchyně, Obývací pokoj, Pergola, Předsíň, Terasa |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | A038713 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |