Dlažba Ape Cervino Decor Baeza Matt 60x120
Code: 25814Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | OUTDOOR FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 31.56 kg |
| Color: | Bílá, Černá |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 9.5 mm |
| Length: | 1200 mm |
| Width: | 600 mm |
| Series: | APE Cervino |
| Dimension: | 60 x 120 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 1 ks |
| Aesthetic appearance: | Mramor, Vzory |
| Use: | Dekor, Dlažba, Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Interiér, Obývací pokoj |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | A036539/K68 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |