Dlažba APE Clos Beige 60x120 Matt. Rett. (A042344)
Code: 234011Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | OUTDOOR FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 19.42 kg |
| Color: | Béžová |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 9.2 mm |
| Length: | 1208 mm |
| Width: | 604 mm |
| Series: | APE Clos |
| Dimension: | 60.4 x 120.8 x 0.92 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 1,46 m² |
| Aesthetic appearance: | Kámen |
| Use: | Dlažba |
| Rektifikovaný materiál: | Ano |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | Protiskluz R10 |
| Určení: | Exteriér, Interiér, Komerční prostory, Koupelna, Kuchyně, Obývací pokoj |
| Large format: | Ano |
| Vendor code: | A042344 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |