Dlažba APE Clos Beige Antislip 60x60 Matt. Rett. (A042350)
Code: 234031Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | OUTDOOR FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 20.68 kg |
| Color: | Béžová |
| Surface: | Hrubší |
| Thickness: | 9.6 mm |
| Length: | 604 mm |
| Width: | 604 mm |
| Series: | APE Clos |
| Dimension: | 60.4 x 60.4 x 0.96 |
| Face: | Čtverec |
| Packaging: | 1,46 m² |
| Aesthetic appearance: | Kámen |
| Use: | Dlažba, Protiskluz |
| Rektifikovaný materiál: | Ano |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | Protiskluz R11 |
| Určení: | Exteriér, Interiér, Komerční prostory, Koupelna, Kuchyně, Obývací pokoj |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | A042350 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |