Dlažba APE Clos Bianco Mosaico 30x30 Matt. Rett. (A043209)
Code: 234044Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | OUTDOOR FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 1.68 kg |
| Color: | Bílá |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 9 mm |
| Length: | 300 mm |
| Width: | 300 mm |
| Series: | APE Clos |
| Dimension: | 30 x 30 |
| Face: | Čtverec |
| Packaging: | 5 ks |
| Aesthetic appearance: | Kámen |
| Use: | Dlažba, Mozaika |
| Rektifikovaný materiál: | Ano |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Exteriér, Interiér, Komerční prostory, Koupelna, Kuchyně, Obývací pokoj |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | A043209 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |