Dlažba APE Clos Cenere 60x60 Matt. Rett. (A041810)
Code: 234029Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | OUTDOOR FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 20.32 kg |
| Color: | Šedá |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 9.4 mm |
| Length: | 604 mm |
| Width: | 604 mm |
| Series: | APE Clos |
| Dimension: | 60.4 x 60.4 x 0.94 |
| Face: | Čtverec |
| Packaging: | 1,46 m² |
| Aesthetic appearance: | Kámen |
| Use: | Dlažba |
| Rektifikovaný materiál: | Ano |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | Protiskluz R10 |
| Určení: | Exteriér, Interiér, Komerční prostory, Koupelna, Kuchyně, Obývací pokoj |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | A041810 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |