Dlažba APE Eleganza Cream Polished 75x75 Rett.
Code: 29953Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | OUTDOOR FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 24.82 kg |
| Surface: | Polomatný |
| Thickness: | 11 mm |
| Length: | 750 mm |
| Width: | 750 mm |
| Series: | APE Eleganza |
| Dimension: | 75 x 75 |
| Face: | Čtverec |
| Packaging: | 1,11 m² |
| Aesthetic appearance: | Mramor |
| Use: | Dlažba, Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Balkon, Bazén, Chodník, Exteriér, Garáž, Interiér, Komerční prostory, Koupelna, Kuchyně, Obývací pokoj, Pergola, Předsíň, Terasa |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | A031750 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |