Dlažba APE Eleganza Rod. Cream Pol. 7,5x75 Rett.
Code: 34634Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | FLOOR TILE MARBLE LOOK |
|---|---|
| Weight: | 22.41 kg |
| Surface: | Polomatný |
| Thickness: | 9.6 mm |
| Length: | 750 mm |
| Width: | 75 mm |
| Series: | APE Eleganza |
| Dimension: | 7.5 x 75 x 0.96 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 1 ks |
| Aesthetic appearance: | Mramor |
| Use: | Sokly a tvarové prvky |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Balkon, Bazén, Chodník, Exteriér, Garáž, Interiér, Komerční prostory, Koupelna, Kuchyně, Obývací pokoj, Pergola, Předsíň, Terasa |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | A038395 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |