Dlažba APE Hijau Green 15X15
Code: 189071Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | OUTDOOR FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 16.1 kg |
| Color: | Modrá, Tyrkysová |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 7.3 mm |
| Length: | 150 mm |
| Width: | 150 mm |
| Series: | APE Hijau |
| Dimension: | 15 x 15 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 0,59 m² |
| Aesthetic appearance: | Kámen |
| Use: | Dlažba |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | Protiskluznost na bosou nohu A+B |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | A039037 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |