Dlažba APE Luna Blanca Pol 120x260 Rett.
Code: 34490Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | LARGE-FORMAT RETRO WALL AND FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 16.83 kg |
| Surface: | Polomatný |
| Length: | 2600 mm |
| Width: | 1200 mm |
| Series: | APE Luna Blanca |
| Dimension: | 120 x 260 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 3,12003 m² |
| Aesthetic appearance: | Mramor |
| Use: | Dlažba, Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Balkon, Bazén, Chodník, Exteriér, Garáž, Interiér, Komerční prostory, Koupelna, Kuchyně, Obývací pokoj, Pergola, Předsíň, Terasa |
| Large format: | Ano |
| Vendor code: | A038027 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |