Dlažba Ape Magnetism Hexa White 13,9x16
Code: 87691Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | OUTDOOR FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 18.18 kg |
| Color: | Bílá, Hnědá |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 7.2 mm |
| Length: | 160 mm |
| Width: | 139 mm |
| Series: | Ape Magnetism |
| Dimension: | 13.9 x 16 x 0.72 |
| Face: | Hexagon (Šestihran) |
| Packaging: | 0,418 m² |
| Aesthetic appearance: | Cihla, Kámen, Skladba |
| Use: | Dlažba, Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | Protiskluz R10 |
| Určení: | Interiér, Komerční prostory |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | A040630 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |