Dlažba APE Murus Oceanum 7x28
Code: 34386Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | OUTDOOR FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 17.92 kg |
| Surface: | Lesklý |
| Thickness: | 8.2 mm |
| Length: | 280 mm |
| Width: | 70 mm |
| Series: | APE Murus |
| Dimension: | 7 x 28 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 0,98 m² |
| Aesthetic appearance: | Jednobarevné |
| Use: | Dlažba, Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Balkon, Bazén, Chodník, Exteriér, Garáž, Interiér, Komerční prostory, Koupelna, Kuchyně, Obývací pokoj, Pergola, Předsíň, Terasa |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | A037823 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |