Dlažba APE Oregon Roble A 9,8x46,5
Code: 15619Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | OUTDOOR FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 19.53 kg |
| Color: | Hnědá |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 8 mm |
| Length: | 465 mm |
| Width: | 98 mm |
| Series: | APE Oregon |
| Dimension: | 9.8 x 46.5 x 0.8 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 0,45 m² |
| Aesthetic appearance: | Dřevo |
| Use: | Dlažba, Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Interiér, Koupelna, Kuchyně, Obývací pokoj |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | A027427/R74 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |