Dlažba APE Pierre De Bali Mix 30x60
Code: 33765Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | OUTDOOR FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 19.06 kg |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 8.9 mm |
| Length: | 600 mm |
| Width: | 300 mm |
| Series: | APE Pierre De Bali |
| Dimension: | 30 x 60 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 1,44 m² |
| Aesthetic appearance: | Kámen |
| Use: | Dlažba, Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Balkon, Bazén, Chodník, Exteriér, Garáž, Interiér, Komerční prostory, Koupelna, Kuchyně, Obývací pokoj, Pergola, Předsíň, Terasa |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | A036063 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |