Dlažba APE Savannah Edge Stick Berilo 1,5x25
Code: 34922Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | LUXURY WALL TILES |
|---|---|
| Weight: | 0.12 kg |
| Color: | Šedá, Modrá |
| Surface: | Lesklý |
| Thickness: | 8 mm |
| Length: | 250 mm |
| Width: | 15 mm |
| Series: | APE Savannah |
| Dimension: | 1.5 x 25 x 0.8 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 1 ks |
| Aesthetic appearance: | Jednobarevné, Luxusní zboží |
| Use: | Sokly a tvarové prvky |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Interiér, Koupelna, Kuchyně, Obývací pokoj |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | A038949 |
| Material: | Interiérový obklad - bílý střep |