Dlažba APE Silver Pearl Cenefa Ghada Silver 8x75 Matt
Code: 34027Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | FLOOR TILE MARBLE LOOK |
|---|---|
| Weight: | 14.68 kg |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 9.6 mm |
| Length: | 750 mm |
| Width: | 80 mm |
| Series: | APE Silver Pearl |
| Dimension: | 8 x 75 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 1 ks |
| Aesthetic appearance: | Mramor |
| Use: | Sokly a tvarové prvky |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Interiér, Koupelna, Kuchyně, Obývací pokoj |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | A036744 |
| Material: | Interiérový obklad - bílý střep |