Dlažba Ape Sintra Decor Star I Misty Blue 12,4x12,4
Code: 87429Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | RETRO DECORATIVE FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 0.25 kg |
| Color: | Modrá, Žlutá |
| Surface: | Lesklý |
| Thickness: | 10 mm |
| Length: | 124 mm |
| Width: | 124 mm |
| Series: | Ape Sintra |
| Dimension: | 12.4 x 12.4 x 1 |
| Face: | Čtverec |
| Packaging: | 32 ks |
| Aesthetic appearance: | Kámen, Dekor |
| Use: | Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Interiér, Komerční prostory |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | A041291 |
| Material: | Interiérový obklad - bílý střep |