Dlažba APE Souk Touareg Turquesa Mix 13,9x16
Code: 27847Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | OUTDOOR FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 21.87 kg |
| Color: | Zelená, Multicolor, Bílá |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 9.6 mm |
| Length: | 160 mm |
| Width: | 139 mm |
| Series: | APE Souk |
| Dimension: | 13.9 x 16 x 0.96 |
| Face: | Hexagon (Šestihran), Obdélník |
| Packaging: | 0,334 m² |
| Aesthetic appearance: | Jednobarevné |
| Use: | Dlažba, Obklad, Protiskluz |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | Protiskluz R10 |
| Určení: | Balkon, Bazén, Chodník, Exteriér, Garáž, Interiér, Komerční prostory, Koupelna, Kuchyně, Obývací pokoj, Pergola, Předsíň, Terasa |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | A033521 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |