Dlažba APE Statuary Cenefa Dye Shine 9x25
Code: 33971Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | RETRO FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 7.21 kg |
| Surface: | Lesklý |
| Thickness: | 9.4 mm |
| Length: | 250 mm |
| Width: | 90 mm |
| Series: | APE Statuary |
| Dimension: | 9 x 25 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 1 ks |
| Aesthetic appearance: | Mramor |
| Use: | Sokly a tvarové prvky |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Interiér, Koupelna, Kuchyně, Obývací pokoj |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | A036531 |
| Material: | Interiérový obklad - bílý střep |