Dlažba APE Statuary Venato Pol. 60x120 Rett.
Code: 33445Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | OUTDOOR FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 24 kg |
| Surface: | Polomatný |
| Thickness: | 11.5 mm |
| Length: | 1200 mm |
| Width: | 600 mm |
| Series: | APE Statuary Venato |
| Dimension: | 60 x 120 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 1,44001 m² |
| Aesthetic appearance: | Mramor |
| Use: | Dlažba, Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Balkon, Bazén, Chodník, Exteriér, Garáž, Interiér, Komerční prostory, Koupelna, Kuchyně, Obývací pokoj, Pergola, Předsíň, Terasa |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | A035029 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |