Dlažba APE Stay Isla Blue Mix 20x20
Code: 34762Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | OUTDOOR FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 20.02 kg |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 8.7 mm |
| Length: | 200 mm |
| Width: | 200 mm |
| Series: | APE Stay |
| Dimension: | 20 x 20 |
| Face: | Čtverec |
| Packaging: | 1 m² |
| Aesthetic appearance: | Terrazzo |
| Use: | Dlažba, Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Balkon, Bazén, Chodník, Exteriér, Garáž, Interiér, Komerční prostory, Koupelna, Kuchyně, Obývací pokoj, Pergola, Předsíň, Terasa |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | A038517 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |