Dlažba APE Tennessee Grey 13,8x13,8
Code: 34100Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | OUTDOOR FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 18.48 kg |
| Surface: | Polomatný |
| Thickness: | 7.7 mm |
| Length: | 138 mm |
| Width: | 138 mm |
| Series: | APE Tennessee |
| Dimension: | 13.8 x 13.8 x 0.77 |
| Face: | Čtverec |
| Packaging: | 0,495002 m² |
| Aesthetic appearance: | Jednobarevné |
| Use: | Dlažba, Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Balkon, Bazén, Chodník, Exteriér, Garáž, Interiér, Komerční prostory, Koupelna, Kuchyně, Obývací pokoj, Pergola, Předsíň, Terasa |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | A036884 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |