Dlažba APE Trendy Mix 20x20
Code: 24289Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | OUTDOOR FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 18.82 kg |
| Color: | Šedá, Béžová, Bílá |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 8.7 mm |
| Length: | 200 mm |
| Width: | 200 mm |
| Series: | APE Trendy |
| Dimension: | 20 x 20 |
| Face: | Čtverec |
| Packaging: | 1 m² |
| Aesthetic appearance: | Extravagantní, Terrazzo |
| Use: | Dlažba, Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Interiér, Koupelna, Kuchyně, Obývací pokoj |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | A034962/P95 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |