Dlažba APE Verona Torello Grey 2x30
Code: 30002Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | FLOOR TILE MARBLE LOOK |
|---|---|
| Weight: | 7.42 kg |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 15.4 mm |
| Length: | 300 mm |
| Width: | 20 mm |
| Series: | APE Verona |
| Dimension: | 2 x 30 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 1 ks |
| Aesthetic appearance: | Mramor |
| Use: | Sokly a tvarové prvky |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Interiér, Koupelna, Kuchyně, Obývací pokoj |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | A032143 |
| Material: | Interiérový obklad - bílý střep |