Dlažba ASCOT Ara Stone Grey Out Dry 90x90 Nat. Rett. (tl.20mm)
Code: 212209Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | OUTDOOR FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 45.14 kg |
| Color: | Šedá |
| Surface: | Hrubší |
| Thickness: | 20 mm |
| Length: | 900 mm |
| Width: | 900 mm |
| Series: | Ascot Ara Stone |
| Dimension: | 90 x 90 |
| Face: | Čtverec |
| Packaging: | 0,81 m² |
| Aesthetic appearance: | Kámen |
| Use: | 2 cm dlažba, Protiskluz |
| Rektifikovaný materiál: | Ano |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | Protiskluz R11, Protiskluznost na bosou nohu A+B+C |
| Určení: | Interiér, Komerční prostory, Koupelna, Kuchyně, Obývací pokoj, Předsíň |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | 02DAS9944OR |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý - probarvený střep |