Dlažba Ascot Signature Stone Chevron White 7,5x60 Nat. Rett. (02DSS0710CH)
Code: 215138Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | OUTDOOR FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 23.04 kg |
| Color: | Bílá |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 9 mm |
| Length: | 600 mm |
| Width: | 75 mm |
| Series: | Ascot Signature Stone |
| Dimension: | 7.5 x 60 x 0.9 |
| Face: | Jiný, Parallelogram (Rovnoběžník) |
| Packaging: | 0,46 m² |
| Aesthetic appearance: | Kámen |
| Use: | Dekor, Dlažba, Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ano |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | Protiskluz R10 |
| Určení: | Interiér, Komerční prostory, Koupelna, Kuchyně, Obývací pokoj, Předsíň |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | 02DSS0710CH |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý - probarvený střep |