Dlažba Ascot Signature Stone Grey 90x90 Out Dry tl. 20mm Rett. (02DSS9944OR)
Code: 215043Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | OUTDOOR FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 45.31 kg |
| Color: | Šedá |
| Surface: | Hrubší |
| Thickness: | 20 mm |
| Length: | 897 mm |
| Width: | 897 mm |
| Series: | Ascot Signature Stone |
| Dimension: | 89.7 x 89.7 x 2 |
| Face: | Čtverec |
| Packaging: | 0,81 m² |
| Aesthetic appearance: | Kámen |
| Use: | 2 cm dlažba, Dlažba, Protiskluz |
| Rektifikovaný materiál: | Ano |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | Protiskluz R11 |
| Určení: | Balkon, Chodník, Exteriér, Pergola, Terasa, Zahrada |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | 02DSS9944OR |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý - probarvený střep |