Dlažba Ascot Stone Valley Sabbia 60x60 Out Dry Matt. Rett. (tl.20mm) (SV6240OR)
Code: 215227Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | OUTDOOR FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 43.06 kg |
| Color: | Béžová |
| Surface: | Hrubší |
| Thickness: | 20 mm |
| Length: | 595 mm |
| Width: | 595 mm |
| Series: | Ascot Stone Valley |
| Dimension: | 59.5 x 59.5 x 2 |
| Face: | Čtverec |
| Packaging: | 0,72 m² |
| Aesthetic appearance: | Kámen |
| Use: | 2 cm dlažba, Dlažba, Protiskluz |
| Rektifikovaný materiál: | Ano |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | Protiskluz R11, Protiskluznost na bosou nohu A+B+C |
| Určení: | Exteriér, Pergola, Terasa, Zahrada |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | SV6240OR |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý - probarvený střep |