Dlažba Ascot Stone Valley Sale 75x150 Nat. Rett. (02SV71510R)
Code: 215186Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | OUTDOOR FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 22.84 kg |
| Color: | Bílá |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 10 mm |
| Length: | 1500 mm |
| Width: | 750 mm |
| Series: | Ascot Stone Valley |
| Dimension: | 75 x 150 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 1,125 m² |
| Aesthetic appearance: | Kámen |
| Use: | Dlažba |
| Rektifikovaný materiál: | Ano |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | Protiskluz R10, Protiskluznost na bosou nohu A+B |
| Určení: | Interiér, Komerční prostory, Koupelna, Kuchyně, Obývací pokoj, Předsíň |
| Large format: | Ano |
| Vendor code: | 02SV71510R |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý - probarvený střep |