Dlažba Azuvi Alleghe Cream 60x120 Lap. Rett. ARTECH
Code: 193139Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | OUTDOOR FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 20.41 kg |
| Color: | Béžová |
| Surface: | Lapovaný |
| Thickness: | 9 mm |
| Length: | 1200 mm |
| Width: | 600 mm |
| Series: | Azuvi Alleghe |
| Dimension: | 60 x 120 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 1,44 m² |
| Aesthetic appearance: | Mramor |
| Use: | Dlažba |
| Rektifikovaný materiál: | Ano |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Interiér, Komerční prostory, Koupelna, Kuchyně, Obývací pokoj, Předsíň |
| Large format: | Ne |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |