Dlažba Azuvi Code Blend Sand 25x75 Mat.
Code: 191852Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | RETRO DECORATIVE FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 15.19 kg |
| Color: | Béžová |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 8.7 mm |
| Length: | 753 mm |
| Width: | 251 mm |
| Series: | Azuvi Code |
| Dimension: | 25.1 x 75.3 x 0.87 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 1,31 m² |
| Aesthetic appearance: | Beton |
| Use: | Dekor, Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Interiér, Komerční prostory, Koupelna, Kuchyně, Obývací pokoj, Předsíň |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | 8435382104893 |
| Material: | Interiérový obklad - bílý střep |