Dlažba Azuvi Concept Classic 60x120 Mat. tl. 20mm Rett. Extrem
Code: 191784Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | OUTDOOR FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 47.75 kg |
| Color: | Šedá |
| Surface: | Hrubý |
| Thickness: | 20 mm |
| Length: | 1200 mm |
| Width: | 600 mm |
| Series: | Azuvi Concept |
| Dimension: | 60 x 120 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 0,72 m² |
| Aesthetic appearance: | Beton |
| Use: | 2 cm dlažba, Dlažba, Protiskluz |
| Rektifikovaný materiál: | Ano |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | Protiskluz R11 |
| Určení: | Chodník, Exteriér, Pergola, Terasa, Zahrada |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | 8435382138614 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |