Dlažba Bestile Meraki Verde 19,8x22,8
Code: 27646Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | OUTDOOR FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 22.02 kg |
| Color: | Zelená, Bílá |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 10 mm |
| Length: | 228 mm |
| Width: | 198 mm |
| Series: | Bestile Meraki |
| Dimension: | 19.8 x 22.8 x 1 |
| Face: | Hexagon (Šestihran) |
| Packaging: | 0,84 m² |
| Aesthetic appearance: | Vzory, Extravagantní, Retro, Dekor |
| Use: | Dekor, Dlažba, Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Interiér, Kuchyně |
| Large format: | Ne |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |