Dlažba Bestile Nara Pacífico Mate 22,5x22,5
Code: 21392Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | OUTDOOR FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 21.41 kg |
| Color: | Modrá, Černá |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 9 mm |
| Length: | 225 mm |
| Width: | 225 mm |
| Series: | Bestile Nara |
| Dimension: | 22.5 x 22.5 x 0.9 |
| Face: | Čtverec |
| Packaging: | 1 m² |
| Aesthetic appearance: | Jednobarevné, Kov |
| Use: | Dlažba, Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Koupelna |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | Nara Pacífico Mate |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |