Dlažba Bestile Pamesa Atro Grey 22,5x22,5 (1.jakost)
Code: 62947Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | OUTDOOR FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 22.4 kg |
| Color: | Šedá, Antracitová, Bílá, Černá |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 10 mm |
| Length: | 225 mm |
| Width: | 225 mm |
| Series: | Bestile Terazzo |
| Dimension: | 22.5 x 22.5 x 1 |
| Face: | Čtverec |
| Packaging: | 1 m² |
| Aesthetic appearance: | Terrazzo |
| Use: | Dlažba, Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | Protiskluz R9 |
| Určení: | Interiér, Obývací pokoj |
| Large format: | Ne |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |