Dlažba Bestile Pamesa B-A Barroco Colour1 22x22
Code: 67732Related products
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | RETRO FLOOR TILE BESTILE PAMESA BARROCO |
|---|---|
| Weight: | 22.4 kg |
| Color: | Matný, Béžová, Modrá |
| Thickness: | 10 mm |
| Length: | 220 mm |
| Width: | 220 mm |
| Series: | Bestile B-A |
| Dimension: | 22 x 22 |
| Face: | Čtverec |
| Packaging: | 1 m² |
| Aesthetic appearance: | Retro, Dekor |
| Use: | Dlažba, Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | Protiskluz R9 |
| Určení: | Interiér, Obývací pokoj |
| Large format: | Ne |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |