Dlažba Borja RusNatCer Rodapie Ariza Cuero 8x44,7
Code: 202040Related products
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | RETRO FLOOR TILE BORJA RUSNATCER |
|---|---|
| Weight: | 0.72 kg |
| Color: | Hnědá |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 8 mm |
| Length: | 447 mm |
| Width: | 80 mm |
| Series: | Borja RusNatCer |
| Dimension: | 8 x 44 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 1 ks |
| Aesthetic appearance: | Cihla, Retro |
| Use: | Sokly a tvarové prvky |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Interiér |
| Large format: | Ne |
| Material: | Interiérová dlažba - červený střep |