Dlažba Bottega Blend Stonebrick White 30x30 Lapp. Matt.
Code: 192453Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | WALL TILES FOR KITCHEN |
|---|---|
| Weight: | 37.72 kg |
| Color: | Šedá, Bílá |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 8.5 mm |
| Length: | 300 mm |
| Width: | 300 mm |
| Series: | Bottega Blend |
| Dimension: | 30 x 30 |
| Face: | Čtverec |
| Packaging: | 0,54 m² |
| Aesthetic appearance: | Kámen |
| Use: | Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ano |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | Protiskluz R9, Protiskluznost na bosou nohu A |
| Určení: | Interiér, Komerční prostory, Koupelna, Kuchyně, Obývací pokoj, Předsíň |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | B71442 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |