Dlažba Bottega Blend White 60x120 Luc. Rett.
Code: 192433Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | INTERIOR FLOOR TILE |
|---|---|
| Weight: | 13.33 kg |
| Color: | Šedá, Bílá |
| Surface: | Leštěný |
| Thickness: | 8.5 mm |
| Length: | 1200 mm |
| Width: | 600 mm |
| Series: | Bottega Blend |
| Dimension: | 60 x 120 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 1,44 m² |
| Aesthetic appearance: | Kámen |
| Use: | Dlažba |
| Rektifikovaný materiál: | Ano |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | Protiskluz R9, Protiskluznost na bosou nohu A |
| Určení: | Interiér, Komerční prostory, Koupelna, Kuchyně, Obývací pokoj, Předsíň |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | B71408 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |